zavolejte nám 606 683 770
Chcete posílit zdraví? Máme pro vás účinné řešení. Zkuste naše 100% přírodní a testované produkty.

Výhody

Proč Elathermo?

Elathermo - silný termogenní spalovač tuku

Elathermo
Unikátní produkt Elathermo je extra silný termogenní spalovač tuku. Jedná se o nejsilnější stimulační přípravek na hubnutí z naší řady. Zhubněte díky přeměně kalorií na teplo. Nyní vylepšené složení s africkým mangem a ketonu z malin. Neobsahuje žádné živočišné látky - vhodné pro vegetariány a vegany.
Dostupnost: skladem (druhý den u vás)
Množství: 72 kapslí
cena 1 990,-
Popis Jak to funguje Složení Dotazy Recenze

Elathermo je 100% přírodní produkt fungující na principu termogenního spalování a metabolizace tuků. Termogenní účinek zajišťuje mírné zvýšení tělesné teploty a zrychlení metabolismu. Tím dochází k úbytku váhy spalováním tuků.

Elathermo vám pomůže zhubnout díky silným koncentrátům účinných látek, které si v oblasti hubnutí získaly velkou oblibu. Jedná se hlavně o africké mango, ketony z malin, extrakty ze zeleného čaje, papriky, acai berry a guarany.

Kombinace výhradně přírodních látek činí z přípravku Elathermo mocného pomocníka při snaze zhubnout přebytečná kila.

Efekt přípravku je založen na působení účinných přírodních látek.

Africké mango

Zelený čaj

Paprika

Skořice

L-Tyrosin

Guarana

Bezvidý kofein

Malinový keton

Sibiřský ženšen

Kelp

Složení

Složení v jedné kapsli: africké mango (extrakt) 300mg, zelený čaj (extrakt, 99%) 250mg, acai berry (extrakt) 180mg, paprika (extrakt) 160mg, skořice (extrakt) 100mg, kapsle z rostlinné celulózy 90 mg, L-Tyrosin (vege) 70 mg, guarana (extrakt, 22% kofein) 60mg, bezvodý kofein 45mg, prášek z kůry hořkého pomeranče 45mg, malinový keton 25mg, sibiřský ženšen (extrakt) 25mg, kelp (extrakt) 20mg, vitamín B6 10mg, jablečný ocet 8mg, piperin (95%) 2mg, chromium pikolinát 50mcg

Neobsahuje: lepek, pomocné látky, pšenici, laktózu, přidaný cukr, umělá barviva, kvasinky.

Obsahuje kofein a další přírodní stimulanty. Není vhodný pro osoby s citlivostí na kofein nebo bylinné stimulanty. Pokud si nejste jistí, zda by vám vyhovovaly přírodní bylinné stimulanty, tak zvažte jiný náš produkt na hubnutí - Elaslim.

Vhodné pro vegetariány a vegany.

Dávkování

Užívání: 1-2 kapsle 3x denně na lačno, zapijte dostatečným množstvím vody. Užívejte 30 minut před jídlem nebo před cvičením. Každý 7. den dávku vynechte. Na začátku kúry užívejte 1 kapsli denně po dobu 4 dnů.

Obsahuje kofein a přírodní bylinné stimulanty. Pokud se objeví nevolnost, snižte dávku nebo užívejte s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy - není určeno jako náhrada pestré stravy. Dlouhodobé užívání vitaminu B6 může vést k mírnému brnění končetin.

Co je Elathermo?

Elathermo je přírodní doplněk stravy pro účinnou podporu zdravého hubnutí. Obsahuje silné extrakty z přírodních látek, jejichž účinky jsou založeny na vědeckých výzkumech.

Kontakt

  • ElasticTrading.cz
  • Tyršova 654, 29441 Dobrovice
  • 606 683 770
  • info@elastictrading.cz

©2014 ElasticTrading.cz